Nezávazná rezervace

Vybraný byt si můžete nezávazně zamluvit na dobu 5ti pracovních dnů. Podmínkou je kontaktování naší klientské linky, odeslání emailu, nebo vyplnění rezervačního formuláře. Při rezervaci nezapomeňte uvést své kontaktní údaje a Váš výběr konkrétního bytu. 

Písemná rezervace

Závazná rezervace vybraného bytu vzniká uzavřením Rezervační smlouvy. Rezervační Kauce činí 50.000 Kč u bytu 1KK, 75.000 Kč u bytu 2KK a 100.000 Kč u bytu velikosti 3KK. Uhrazená Kauce se po podpisu Smlouvy budoucí kupní započte na 1. splátku kupní ceny bytu. Kupující uhradí rezervační Kauci do 5ti pracovních dnů od uzavření Rezervační smlouvy.

Smlouva o budoucí kupní smlouvě

Po zahájení výstavby bude kupující vyzván k uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Po jejím podpisu následuje úhrada do výše 10% kupní ceny (zápočet uhrazené Kauce). V této smlouvě se budoucí kupující a budoucí prodávající zavazují, za jakých podmínek uzavřou finální kupní smlouvu a jak budou hrazené zálohy na kupní cenu v průběhu stavby. 

Kupní smlouva

Je poslední dokument, který bude kupující podepisovat. Uzavírá se mezi kupujícím a prodávajícím po kolaudaci stavby a přidělení čísla popisného. Po podpisu Kupní smlouvy a předání bytu klient uhradí doplatek kupní ceny specifikovaný ve smlouvě o smlouvě budoucí kupní. 

Financování

Ve spolupráci s vybranými bankami jsme pro naše klienty připravili speciální možnosti financování za nejnižší možné úrokové sazby na trhu.

  • Na koupi bytu stačí 10% vlastních zdrojů
  • ​Nulový poplatek za zpracování hypotéky
  • ​Nulový poplatek za správu hypotéky
  • ​​Odhad bytu zdarma
  • Pohlídáme Vám splnění všech podmínek pro čerpání úvěru, po vyčerpání úvěru i po kolaudaci. 

1+kk od 4.433 Kč měsíčně*
2+kk od 7.087 Kč měsíčně*
3+kk od 8.467 Kč měsíčně*

*Reprezentativní příklad pro Hypoteční úvěr s dobou splácení 30 let, úrokovou sazbou 2,19 %. Uvedení výše měsíční splátky není návrhem na uzavření smlouvy (nabídkou) a nezakládá právo na poskytnutí úvěru. Více podrobností se dozvíte od našich finančních konzultantů. 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ NEBO KONZULTACI V OBLASTI FINANCOVÁNÍ? 

 

 Ing. Milan Dvořák, st.

tel.: 602 118 000, milan.dvorak%z%bcas.cz

Ing. Milan Dvořák, jr.

tel.: 602 445 475, milandvorak%z%bcas.cz

Michal Dvořák

tel.: 725 800 388, michaldvorak%z%bcas.cz