Bytový komplex Rezidence Skalka se nachází v ulici Na Skalce v samotném centru Humpolce. Je umístěný v zahradním vnitrobloku mimo běžný ruch města. Tato unikátní poloha zajistí perfektní zázemí pro klidný život. 

Humpolec je malebné město v okrese Pelhřimov v kraji Vysočina. Historie města sahá až do dob kolem r. 1178. Ve městě žila řada významných osobností např. Dr. Aleš Hrdlička a nalezneme zde i množství zajímavých historických památek. Nad městem se tyčí zřícenina hradu „Orlík“ jejíž věž byla před lety zrekonstruována a nabízí svým návštěvníkům úchvatnou vyhlídku na město Humpolec a jeho okolí. V současné době žije v Humpolci okolo 10 000 obyvatel. Jsou zde např. 2 základní školy, Gymnázium, SOŠ, možnosti kvalitního sportovního, společenského i kulturního vyžití.

 

 

 

 

Strategická poloha

Již řadu let si město Humpolec i díky svému umístěním na 89.km D1 udržuje statut „Město pro byznys“ a nabízí tak svým obyvatelům řadu zajímavých pracovních příležitostí. Zároveň je svými obyvateli vnímáno, jako klidné místo pro život v srdci kraje Vysočina i celé republiky. Výhodná poloha přímo na hlavní dopravní tepně umožňuje bezproblémovou dostupnost všech hlavních metropolí ČR do jedné hodiny cesty. Krásná příroda, která ho ze všech stran doslova obklopuje, přímo vybízí k výletům a procházkám. Můžete se vydat na výlet např. k přehradě Želivce, navštívit Želivský klášter, nebo naopak nedaleký Hrad Lipnici. Po krásném výletě, nebo procházce Vám nabídne občerstvení celá řada pěkných restaurací a osvěžení třeba např. místní pivo „BERNARD“

 

Lokalita