Nový developerský projekt Rezidence Na Skalce nabízí celkem 32 moderních bytových jednotek. V nabídce jsou byty 1kk, 2kk a 3kk, které jsou rovnoměrně rozloženy do jednotlivých podlaží. Jedná se o zděné, nízkoenergetické byty s podlahovým vytápěním pomocí tepelných čerpadel.

Byty v projektu Skalka jsou vhodné pro rodiny s dětmi, mladé páry, nebo investory, kteří hledají zajímavou investici. Seniorům naopak nabízí naprosto klidné bydlení s možností posezení v klidné zahradě a pěší dostupností do obchodního centra města.

Samotné byty jsou umístěné ve dvou bytových domech, které jsou asymetricky vzájemně propojeny. Domy mají jedno podzemní podlaží, ve kterém je umístěno dvouúrovňové garážové stání a čtyři nadzemní podlaží ve kterých jsou umístěny jednotlivé byty výše zmíněných kategorií. Součástí každého bytu je balkon, nebo prostorná terasa. Balkony a terasy jsou situovány převážně na východ, nebo na západ, tak, aby co nejlépe uspokojily přání a potřeby klientů.

Parkování a úložné prostory 

Součástí ceny každého bytu je standardně samostatná sklepní kóje. Parkovací garážové stání, dostupné ke všem bytovým jednotkám, si mohou klienti dokoupit. Garážové stání je řešeno systémem dvouúrovňových parkovacích výtahů. Cena stání pro jedno vozidla do výšky 150cm je 279.000,- Kč vč. DPH a pro vozidla do výšky 185 cm je 299.000 vč. DPH.

 

 

Provedení stavby

Bytový dům je zasazen do středu zahrady v samotném centru města. Zeleň ohraničující střechu i okolí domu vytváří pro tento typ bydlením zcela ojedinělou a příjemnou clonu mezi soukromým prostorem bytů a okolním ruchem města. S ohledem na zachování rázu bezprostředního okolí domu, jsme se rozhodli řešit parkování pro budoucí obyvatele výhradně pod samotnou stavbou domu. Exteriér je tak naprosto nenarušený nutnou infrastrukturou parkování a budoucí obyvatelé mají zajištěné komfortní kryté parkování pro své automobily. 

Materiálovou skladbu navrhujeme v moderních odstínech – moderní plastová okna, šedá barva ve dvou tónech na vertikálách fasády, a grafitový kov na zábradlích. Pečlivý návrh zeleně na střeše dům přirozeně integruje do území a propojuje jej s privátním parkem pro obyvatele.

Nízké náklady bydlení

Celá stavba vzniká na základě moderních postupů a materiálů, tak abychom dosáhli nízkých provozních nákladů pro obyvatele domu. Samozřejmostí jsou okna vyplněna trojsklem, podlahové vytápění a kvalitní izolace celého domu, které společně dokáží snížit náklady na vytápění až o 60%.